Czas na rybę

Klasy gastronomiczne wzięły udział w kontynuacji projektu organizowanego przez Rybacką Grupę Działania Opolszczyzna" "Czas na Rybę". Odbyły się warsztaty kulinarne z wykorzystaniem dostarczonych przez organizatora karpi.

Czytaj więcej

Mikolajaki na Tenerfie

Choć z dala od domu i przy innej aurze do nas także zawitał Mikołaj!!! Były drobne upominki i nawet "doleciały" do nas przepyszne pierniczki wypiekane przez uczniów klas gastronomicznych, za co pięknie dziękujemy !!!

Czytaj więcej

Magia Świąt Bożego Narodzenia w bibliotece

W bibliotece w najbliższym czasie można będzie zapoznać się z ciekawymi książkami ze zbliżającego się magicznego czasu. Gazetce i wystawie będzie towarzyszyć konkurs ze znajomości zwyczajów i obyczajów Świąt BN. Zapraszamy wszystkich

Bezpłatne poradnictwo prawne

Stowarzyszenie Sursum Corda realizuje projekt powierzony przez POWIAT STRZELECKI, w ramach którego prowadzi nieodpłatną pomoc prawną, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie oraz nieodpłatne mediacje.

Czytaj więcej

Projekt edukacyjny KSIĄŻKA NA KAŻDĄ PORĘ ROKU

W ramach realizacji ministerialnego Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0. na lata 2021-2025” nasza szkoła realizuje projekt w każdej klasie technikum. Klasy w ramach wybranego tematu „Książka na zimę” lub „Książka na wiosnę” przygotowują przynajmniej jedno z zadań, np. „Przyłapani na czytaniu – konkurs fotograficzny”, „Książki jak obrazki - zilustrowanie książki”, „Moja jedyna – recenzja książki”. Po zakończeniu projektu będzie można zapoznać się z pracami uczestników.

Czytaj więcej

Turniej szachowy etap szkolny

W dniach 03 i 09 listopada 2021 roku przeprowadzono Mistrzostwa Szkoły w Szachach.
03 listopada odbyły się eliminacje do szkolnego finału. Do turnieju zgłosiło się 30 zawodników i 5 zawodniczek z 15 klas:

Czytaj więcej

Fryzjerki w przedszkolu

Dnia 10.11.2021 fryzjerki z kl. 3 fw3 wraz z opiekunem odwiedziły Dzieciaki z Publicznego Przedszkola nr 8 w Strzelcach Opolskich, aby pokazać im „fryzjerski świat”.

Czytaj więcej