Szczepienia uczniów w wieku 12 - 18 lat

Od 7 czerwca rodzice mogą rejestrować na szczepienie dzieci, które ukończyły 12. rok życia. Wcześniej została uruchomiona rejestracja dla uczniów w wieku 16 i 17 lat. Aktualnie szczepienia odbywają się w punktach populacyjnych i powszechnych.

Czytaj więcej

Informacja dla rodziców

Opolski Kurator Oświaty organizuje  konferencję online w dniu 22.06.2021 r. o godz. 18.30 z udziałem przedstawicieli Podmiotu leczniczego, adresowanej do rodziców uczniów szkół podstawowych (w związku z włączeniem grupy nastolatków w wieku 12+ do programu szczepień) i ponadpodstawowych na temat programu szczepień nastolatków.

Czytaj więcej

Oferta pracy

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. poszukuje pracowników - absolwentów szkół branżowych i średnich w zawodach określonych w załączonym ogłoszeniu bądź w zawodach pokrewnych.

Ogłoszenie

Mechatronicy w Kronospanie

Dnia 16 czerwca po długiej przerwie związanej z pandemią Covid – 19 mechatronicy z klasy patronackiej Kronospan brali udział na terenie zakładu w zajęciach prowadzonych przez mentorów z wydziału utrzymania ruchu.

Czytaj więcej

Głosuj na Adama lub Łukasza !!!

Plebiscyt

#biletnafinał 2021

https://biletnafinal.explory.pl/

#biletnafinał od Grupy LOTOS S.A. to plebiscyt, w którym Internauci wybierają projekt, który wejdzie do finału Konkursu Explory i wraz z najlepszymi zespołami z całej Polski, wybranymi podczas regionalnych etapów Konkursu Explory, zawalczy o główne nagrody.

Czytaj więcej

Sukcesy naszych biegaczy

Dokładnie w Dniu Dziecka odbyły się Mistrzostwa Województwa w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało 5 dziewcząt: Greif Anna, Kalisz Kamila, Ochwat Marta, Piękoś Agnieszka i Strutyńska Oliwia oraz 4 chłopców: Blaut Marcin, Kuszela Łukasz, Langer Jacek, Ochwat Adam.

Czytaj więcej

Dzień Dziecka w Opolu

Mechatronicy z klasy 2Pam Dzień Dziecka na 10 kilometrowym spacerze poznawali historie i zabytki Opola ( Rynek, Kościół Franciszkański, Katedrę, Basztę Artyleryjską, Wieżę Piastowską, Kościół na Górce).

Czytaj więcej

Aktywny powrót uczniów do szkoły

Uczniowie CKZiU po powrocie do szkoły aktywnie uczestniczą w zajęciach wf. Swoją energię rozładowują nie tylko na boisku ale także w formie spacerów z kijami trekkingowymi, które zostały specjalnie dla nich zakupione przez szkołę.

Czytaj więcej

Julia laureatką

W dn. 28.05.2021 roku na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego odbyła się gala podsumowująca tegoroczne konkursy organizowane na płaszczyźnie religijnej. I choć niemal cały rok naszej nauki oparty był na zajęciach zdalnych, uczennica klasy 2 bw3  JULIA DWORACZEK oraz MATEUSZ  PRUSKO z kl. 2 w1 wzięli  udział w Diecezjalnym Konkursie Religijnym dla Szkół Branżowych 1 stopnia 2021.

Czytaj więcej

Laboratorium dla elektryków

W dniu 28 maja odbyły się zajęcia laboratoryjne dla elektryków w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego prowadzone przez Mariana Misior  , organizowane w ramach projektu RZPWE Opole: Opolskie Szkolnictwo Zawodowe dla Rynku Pracy.

Czytaj więcej